Ko kaze da je u kuci dosadno? Napolju je kica ili strasno lose vreme, zima je i rano pada mrak, red je da mala pauza zacas prekine zajednicko ucenje ili se prosto skupilo drustvo kod nekoga - razloga ima bezbroj, ali je najvaznije snaci se i uzivati u okolnostima. Zato, pravac na zurku!